Nowa edycja Funduszu Stypendialnego SKEF

 Ruszyła kolejna edycja Funduszu Stypendialnego SKEF!

 

Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej po raz kolejny realizuje projekt Fundusz Stypendialny. Celem funduszu jest wsparcie materialne:

 

a.  studentów uczelni wyższych, studiujących na kierunkach ekonomii, finansów, zarządzania, prawa
i dziennikarstwa,

b. wychowanków domów dziecka podejmujących naukę w szkołach wyższych na kierunkach, gdzie programy nauczania zawierają elementy ekonomii, finansów, zarządzania, prawa i dziennikarstwa, w okresie 5 lat od opuszczenia placówki opiekuńczo – wychowawczej.

 

Fundusz tworzony jest m.in. ze środków pieniężnych przekazywanych na rzecz Stowarzyszenia, jako podmiotu posiadającego status organizacji pożytku publicznego (1%) oraz z wpłat i darowizn.

 

Szczegóły zawiera regulamin funduszu stypendialnego SKEF (regulamin i wnioski dostępne są na stronie www.skef.pl w zakładce SKEF charytatywny – fundusz stypendialny). Zainteresowane osoby prosimy o czytelne wypełnienie wniosku oraz zapoznanie się z regulaminem funduszu stypendialnego SKEF. Osoby ubiegające się o stypendium, składają do dnia 31 października 2015 roku, wniosek wraz
z załącznikami potwierdzającymi spełnienie wymogów przesyłając dokumenty na adres (liczy się data stempla pocztowego):

 

Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej
81- 472 Gdynia
ul. Legionów 126
z dopiskiem
: Fundusz Stypendialny
Pytania dotyczące Funduszu Stypendialnego prosimy kierować do Iwony Karmasz 58/624-98-76 ;
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Serdecznie wszystkich zapraszamy!